SKLEP

O firmie

Historia naszej spółki rozpoczęła się w latach 1991/1992. Powstała wówczas rodzinna, polska firma – Reypol, która położona jest na malowniczych terenach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, wywodząca się “z krainy dobrego smaku”. Jesteśmy producentami szerokiego asortymentu przetworów owocowo-warzywnych i koncentratów. W swoim asortymencie posiadamy bogatą gamę produktów, przeznaczoną zarówno dla Klienta indywidualnego, jak również dla zakładów gastronomicznych i piekarni.

Oferujemy Państwu wyroby gotowe do bezpośredniego spożycia, w tym sosy pomidorowe i majonezowe, ketchupy, musztardy oraz przetwory owocowo-warzywne. Wiele z nich może stanowić również półprodukt w dalszym procesie produkcyjnym w piekarni, zakładzie gastronomicznym, jak również bazę do pysznych dań tworzonych w domowym zaciszu.

Nadrzędną ideą, która nam przyświeca jest produkcja wyrobów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Pozyskiwane od sprawdzonych, długoletnich dostawców surowce wykorzystywane w procesie produkcyjnym oraz starannie dopracowane receptury są naszym kluczem do tworzenia niepowtarzalnych, aromatycznych produktów.

W ramach nieustannego rozwoju i doskonalenia wprowadzamy wiele innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcyjnym, starając się dostosować do zmieniających się potrzeb rynku i naszych Klientów.

Potwierdzeniem spełnienia przez nasz Zakład najwyższych wymagań jakościowych jest wdrożony, certyfikowany system BRC Global Standard for Food Safety – poziom A Certyfikacji Certyfikat do pobrania (pdf).

Zapraszamy do Krainy dobrego smaku!

Dane kontaktowe

ul. Spółdzielcza 5
24-123 Janowiec

tel. +48 81 880 42 42 (43)
fax +48 81 880 42 44
e-mail: reypol@reypol.com.pl