SKLEP

Praca

Firma REYPOL jest producentem farszy i sosów owocowo-warzywnych dla przemysłu spożywczego. Sprzedaż prowadzi zarówno na ryku polskim jak i zagranicznym.

W związku z prężnym rozwojem Firmy, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Janowiec

Oferujemy:
– po okresie próbnym, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:
– książeczka sanitarno-epidemiologiczna
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
– samodzielność i zaangażowanie
– chęć do pracy
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:
– obsługa maszyn i urządzeń w tym detektora metalu
– przestrzeganie norm jakości
– utrzymanie porządku na stanowisku pracy

CV prosimy przesyłać na adres mailowy biuro@reypol.com.pl bądź składać osobiście w siedzibie Firmy:

Reypol Sp. z o.o.
Spółdzielcza 5,
24-123 Janowiec

Więcej informacji pod numerem telefonu: 81 880 42 42 wew. 25

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli zdecydujesz się wysłać swoje CV to nie zapomnij o dopisaniu niezbędnej klauzuli:

“Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest REYPOL Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”.

(data i podpis kandydata do pracy)

Dane kontaktowe

ul. Spółdzielcza 5

tel. +48 81 880 42 42 (43)
fax +48 81 880 42 44
e-mail: reypol@reypol.com.pl